Kodėl verta rinktis kaimiško tipo sodybą?

Atrodo, miesto centre verdantis gyvenimas nenurimsta niekada – pramogų čia galima rasti tiek dieną, tiek naktį. Tačiau gyvenant ar didžiąją laiko dalį praleidžiant didmiestyje, kartais norisi tiesiog pailsėti gamtos apsuptyje. Išvažiavus iš miesto ir įsikūrus jaukioje kaimiško stiliaus sodyboje, galima pailsėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, pajausti ramybę ir pabūti su šeima ar draugais.

Viena tokių sodybų yra Liolingos sodyba, įsikūrusi Raseinių rajone, Kaulakių kaime. Įsikūrusi prie Liolingos upės ir tverkinio, ši sodyba yra puikus prieglobstis tiek žiemą, tiek vasarą. Tokio tipo sodybos yra pamėgtos Lietuvių dėl jų natūralumo ir skleidžiamos šilumos – senovinis stilius, neįpareigojanti aplinka ir gamtos grožis užburia tiek vaikus, tiek suaugusius. Autentiškos sodybos, kurias supa nepaprastas gamtos grožis, yra atkurtos pagal tradicinius lietuvių namus, kuriuose jie praleisdavo daug laiko su šeima ir artimaisiais.

Kaimo sodybos mielos ne tik savo vidumi, bet ir aplinka. Atvykę čia galėsite daug laiko praleisti lauke ir rasti tai, ko dažnai pasigendame ir pasiilgstame įsisukę į nuolatinę darbų rutiną – gamtos platybes, natūralius vandens šaltinius ir net čia augančius povus ir avis. Nors gali atrodyti, jog kaimiško stiliaus sodybose galima tik ilsėtis – jos puikiai tinka ir pramogų ieškančios kompanijoms. Didelis lauko plotai leis mėgautis lauko žaidimais, o šalia esantys vandens telkiniai tiek vasaros, tiek žiemos sezonu siūlo veiklos ir patiems aktyviausiems. Ieškantiems vietos didesniems renginiams, Liolingos sodyba siūlo salę, kurioje telpa iki 25 asmenų, miegamus kambarius ir net virtuvę su visais reikiamais įrankiais. Ką jau kalbėti apie pirtį ir kubilą – kurie atpalaiduoja po aktyvios dienos.

Įsivaizduokite kiek gerų emocijų prideda gaivus oras atsikėlus ryte ir pasivaikščiojimas gamtoje! Kaimiško stiliaus sodybos puikiai tinkamos tiek šeimoms su mažais vaikais, tiek didesnėms kompanijos norinčioms išbandyti aktyvų poilsį gamtoje. Jauki aplinka ir senovinis stilius papildys bet kokį rengimį – vestuves, gimtadienius ar kompanijos susibūrimus.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *